call of duty black ops 4 Nové Call of Duty bude pravdepodobne o studenej vojne

Nové Call of Duty bude pravdepodobne o studenej vojne

Posledná úprava:

Podľa posledných správ bude nové Call of Duty, ktoré by malo vyjsť ešte tento rok, zasedené do éry studenej vojny. Na svojom Twitter účte to zverejnil známy leaker pod prezývkou Okami13_.

Zatiaľ sa hovorí o názve Call of Duty: Black Ops Cold War aj keď to znie akokoľvek, pravdepodobne sa tak nové Call of Duty bude volať. Leaker zverejnil na Twitteri obrázok z originálnej hry Black Ops s nápisom Cold War pod ním. Ide, samozrejme, o Photoshop a slúži len na ilustračné účely.

https://twitter.com/Okami13_/status/1262774644903424000

Jeho teóriu však podporil aj portál Eurogamer, ktorý zo svojich vlastných zdrojov taktiež tvrdí, že hra sa bude volať Black Ops Cold War. Ďalej tvrdí, že za hrou bude stáť štúdio Treyarch a v nejakej forme bude obsahovať aj vietnamskú vojnu.

Eurogamer ďalej tvrdí, že vo Warzone môžu hráči naraziť na zamknutý bunker a nezrozumiteľnú ruskú komunikáciu. Ide o easter-egg, ktorý by však mohol podporiť teóriu o Call of Duty hre z obdobia studenej vojny.

Nové hry zo série Call of Duty sú zvyčajne oznamované v máji, avšak tento rok, vzhľadom na situáciu sa čas oznámenia môže trochu líšiť. Taktiež musíme brať ohľad na to, že prišiel na trh Warzone a Modern Warfare dostáva stále pravidelné aktualizácie, takže hráči až tak dychtivo nečakajú na nové Call of Duty, ako tomu mohlo byť pominulé roky.

Zdroj: Twitter, Eurogamer


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
assassins creed valhalla misie Nové Call of Duty bude pravdepodobne o studenej vojne
Vedľajšie misie v Assassin’s Creed Valhalla nebudú