fbpx

Novinky

Všetky články, ktoré Vám prinášame prostredníctvom našeho portálu, spadajú do kategórie noviniek. Tu ich máte na jednom miesto. Váš herný web SPAWN.sk

V Cyberpunk 2077 síce môžete bojovať proti zákonu, ale nevyhráte

Je veľmi veľká šanca, že skôr či neskôr sa v hre Cyberpunk 2077 dostanete do problémov so zákonom. Samozrejme, každému sa to môže stať. Producent hry Richard Borzymowski v rozhovore pre USGamer vysvetlil, ako tento prípadny stret bude prebiehať.

Budúci týždeň začína nová sezóna a Rocket Pass v Rocket League

Môžete si zapísať dátum. Už budúci týždeň, konkrétne v utorok 27. augusta, príde do hry Rocket League nová, v poradí už dvanásta sezóna. Deň na to zavíta do hry aj úplne nový Rocket Pass s poradovým číslom štyri.

Gamescom: Predstavená nová cyberpunková hra Ghostrunner

Hra Ghostrunner vyzerá ako Mirror’s Edge s katanou. Vydavateľ All In Games, ktorý má na svedomí tituly ako Metamorphosis a Space Cows, prichádza s novinkou – zaujímavo vyzerajúcov hrou s názvom Ghostrunner.

Gamescom: Nvidia predstavuje nové gameplay video Cyberpunk 2077

Novinka od poľského štúdia CD Projekt Red je nepochybne tou hrou, o ktorej budeme pravidelne počuť až do dňa, kým nevyjde. A aj dlho po tom. Teraz sa objavili nové gameplay videá pri príležitosti konania herného veľtrhu Gamescom.

Gamescom: 18-minútový gameplay z hry Avengers

Avengeri ako videohra mali debut na tohtoročnej E3. Či už úspešný, alebo nie, necháme na vašom úsudku. Zatiaľ však štúdio Crystal Dynamics držalo gameplay zábery striktne v tajnosti. To sa však zmenilo začiatkom herného veľtrhu Gamescom.

Nový Need for Speed: Heat nebude obsahovať lootboxy

Spoločnosť Electronic Arts v podstate len nedávno vydala trailer na nový diel závodnej série NFS s podtitulom Heat.  Momentálne sú reakcie herného obecenstva rozpoltené, čo pre tento titul nie je nič nezvyčajné. Len pre ujasnenie, nový diel prichádza po dvojročnej…

Film Doom: Annihilation dostáva krátky teaser

Musíme povedať, že nie len my, ale aj ostatní fanúšikovia série Doom sú v prípade tohto filmu trochu skeptickí. Predsa len si všetci vieme spomenúť na film Doom z roku 2005 (u nás známy ako Misia na Mars), ktorý si…

VietDoom aneb Doom a válka ve Vietnamu

Modder Sgt_Mark_IV pracuje na módu pro Doom, který se bude odehrávat ve válce ve Vietnamu v roce 1968. Už velmi dlouho měl v plánu vytvořit takový mód, před nějakým časem se na modifikace vrhnul a práce je v plném proudu.

Doom Eternal oficiálne predstavuje svoj Battlemode

Počas podujatia QuakeCon 2019 sme sa dozvedeli o novom móde, ktorý bude veľkým lákadlom pre hru Doom Eternal. Hlavná myšlienka spočíva v súboji 2 vs 1, teda medzi dvojicou démonov ovládaných hráčmi a ťažko ozbrojeným ľudským zabijákom.

Hospodský simulátor Crossroads Inn má datum vydání

V herních světech se po nocích v krčmách potuluje velké množství roztodivných lidí, ať už jsou to bardi, válečníci, šlechtici, žebráci nebo dobrodruzi. V Crossroads Inn bude vaším úkolem těmto lidem zajistit pohodlí, chutné jídlo, dobré pití, příjemný personál a…

Chceš podporiť SPAWN?
Partneri
Poď na Discord