fbpx

Novinky

Všetky články, ktoré Vám prinášame prostredníctvom našeho portálu, spadajú do kategórie noviniek. Tu ich máte na jednom miesto. Váš herný web SPAWN.sk

Pre-alpha hry Plants vs. Zombies 3 je na Androidu

Třetí díl ze známé a oblíbené série mobilních her Plants vs. Zombies se dostal do pre-alphy a je přístupný komukoliv!

Black Ops 4 ponúkne v nadchádzajúcej operácii hordu zombíkov

S príchodom novej operácie nám autori dopriali aj plnú nádielku vylepšení azda v každom hrateľnom móde. Nie všetky však budú sprístupnené pre bežných hráčov. Vlastníci Battle Passu (aktuálne v 50 % zľave), budú obohatení o nové prídavky v zombie móde.

Sú známe HW požiadavky pre hru Control

Autori hry Control nám len pár dni pred vydaním prezradzujú HW požiadavky. Samotná hra vychádza z konceptu Quantum Break. Mladá protagonistka Jesse Fadenová  bude využívať telekinetické, ale aj iné schopnosti.

Staňte se supermutantem ve Fallout 3

Nudilo vás hrát ve Falloutu 3 za malého, slabého a bezvýznamného člověka a chtěli jste spíše prožívat dobrodružství s nějakým větším a silnějším stvořením? Nyní přichází mód Metamorphosis, který splní vaše tužby, budete moct hrát za supermutanta!

EA skončila smlouva s Juventusem

Před pár dny tvůrce Pro Evolution Soccer – Konami, podepsalo smlouvu s Juventusem. Italský tým se tak stává exkluzivitou pro PES. Tím pádem Konami získává práva na jméno, znak, stadión Juventusu a další věci.

PUBG ponúka prvý trailer k novej sezóne

PUBG Corp. oficiálne odhalil sezónu 4 a na pomoc si zavolali aj nový trailer. V zásade nič neprezrádza (ak vynecháme zasadenie hry)  ale pomocou traileru sa dozvedáme príbehové pozadie samotnej hry.

Do Overwatch zavítalo leto so staronovým eventom

Do Overwatch zavítal nový letný event pod názvom Summer Games 2019. Tentoraz event prišiel trochu nečakane. Jeff Kaplan v predošlom videu síce uvádzal skorší príchod, zabudol však uviesť presný dátum.

Bee Simulator je konečně v předprodeji

Vždy jste se toužili stát včelou? Za chvíli budete mít tu možnost! Pokud si chcete prožít pár dní očima včely, budete potřebovat Nintendo Switch, 40 dolarů a taky trpělivost do konce tohoto roku, kdy táto hra vychází.

Ubisoft má problém s prohnanými modery v Odyssey

Není tomu tak dávno, co do Assasin’s Creed Odyssey vyšel Story Creator mód. Tento nový mód dovoluje hráčům vytvářet své vlastní mise a následně je sdílet s ostatními. Ale to by samozřejmě nebyli hráči, kdyby si nenašli nějakou cestu, jak…

John Drake ako nová posila spoločnosti Disney

John Drake, ktorý bol riaditeľom strategického portfólia a obsahu pre PlayStation, sa oficiálne pripojil k Disney. Presné detaily však nepoznáme, ani to, za akých zmluvných podmienok sa dohodli. V súčasnosti zastupuje pozíciu ako viceprezident pre rozvoj podnikania a udeľovanie licencií…

Chceš podporiť SPAWN?
Partneri
Poď na Discord