nzxt skrina NZXT predstavuje novú kompaktnú skriňu a kompletný build

NZXT predstavuje novú kompaktnú skriňu a kompletný build

Posledná úprava:

Špecialista na počítačové skrinky a chladenie, výrobca NZXT, oznámil novú, sériovo vyrábanú skrinku a nový predpripravený systém na základe rovnakého dizajnu.

Nový H1 SFF Mini-ITX sa nenápadne podobá na nový Xbox Series X, čo nemusí byť zlá vec, ak ste fanúšikom podobných vecí. Na druhej strane, NZXT BLD H1 Mini PC Pre-Build je high-end systém, ktorý používa rovnaké šasi a nájdeme v ňom procesor Intel Core I9 9900K a grafickú kartu Nvidia GeForce RTX 2070 Super.

NZXT H1 je kompaktná, 13,6 litrová skriňa s rozmermi 387.7 mm x 187 mm x 187.6 mm a váži len niečo cez 6 kíl. Ak teda hovoríme, že je veľmi podobná novému dizajnu konzoly Series X, je predsa len o niečo väčšia. Presné rozmery Microsoft ešte neuverejnil, ide teda len o náš odhad.

Skriňa bude obsahovať zdroj v podobe SFX-L 650w 80+ Gold, 140mm AIO a takzvanú rozširovaciu PCIe Riser kartu pre „jednoduchšiu inštaláciu celého systému“ ako tvrdí výrobca. Tradične k nám prídu skrine tohto typu s pred-inštalovanou základnou doskou, avšak v tomto prípade necháva firma široký výber Mini-ITX dosiek priamo na zákazníkovi.

V tejto skrini nájdete okrem iného aj pekne pripravenú kabeláž, dvojitú komoru na CPU a GPU a na prednej časti skrine, samozrejme, USB-C port, klasický USB port a jack na slúchadlá. Cena je stanovená na 349 dolárov, pričom výrobca tvrdí, že cena predinštalovaných komponentov je 250 dolárov, čo činí z tejto skrine asi 100 dolárovú záležitosť.

nzxt skrine biela cierna NZXT predstavuje novú kompaktnú skriňu a kompletný build

Ak dávate radšej prednosť kompletne zariadenému systému, upriamte svoj zrak na druhú menovanú skriňu, ktorá ponúka výkon v rovnakom dizajne, opäť vo variácii čiernej alebo bielej. Špecifikácie sú viac než zaujímavé:

  • Intel Core i9-9900K
  • Nvidia RTX 2070 Super Founder’s Edition
  • Team T-FORCE Vulcan Z 16GB (2 x 8GB) 3200MHz
  • Intel 660p 1.0TB M.2 NVMe SSD
  • Asus ROG Strix Z390-I (Wi-Fi) motherboard
  • Windows 10 Home

Túto zostavu si kúpite za zaujímavú Baťovskú cenu a to 1 999,99 dolárov. Zatiaľ je však dostupná len pre amerických zákazníkov.

Zdroj: HEXUS

Zaujímavý článok
xbox games showcase NZXT predstavuje novú kompaktnú skriňu a kompletný build
Xbox tento mesiac predstaví nálož exkluzivít