elder scrolls 6 hra O The Elder Scrolls 6 sa ešte roky nič nedozvieme

O The Elder Scrolls 6 sa ešte roky nič nedozvieme

Posledná úprava:

Na E3 v roku 2018 predstavila Bethesda krátkym teaserom novinku The Elder Scrolls 6. Je pochopiteľné, že od toho momentu prahnú fanúšikovia po informáciách. Dnešný článok vám však nádeje nepridá.

Bethesda, konkrétne Pete Hines, sa vyjadril na sociálnej sieti Twitter, kde odpovedal priamo na otázku jedného z fanúšikov. Z jeho správy je všetko jasné. Hovorí, že The Elder Scrolls 6 vychádza až po hre Starfield, o ktorej vieme žalostne málo. To by nám malo poskytnúť obraz o tom, ako dlho potrvá, kým sa dozvieme niečo podstatné.

Na informácie o novom Elder Scrolls si teda budeme musieť počkať ešte niekoľko dobrých rokov. Až keď nám Bethesda ponúkne Starfield, môžeme sa opäť začať pýtať, ako to s hrou bude. Nateraz na ňu môžeme zabudnúť.

Bethesda tento rok dokonca nechystá ani náhradu za zrušenú E3. Zatiaľ čo väčšina vydavateľov pripravuje online prenosy, Bethesda sa vyjadrila jasne – žiadny nepripravuje. Tým pádom sa nedozvieme nič bližšie ani o ďalších hrách, ktoré má v pláne.

Zdroj: GameSpot


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
batman arkham hra O The Elder Scrolls 6 sa ešte roky nič nedozvieme
Microsoft by rád kúpil hernú divíziu Warner Bros