Icarus Survival Od tvorcu DayZ prichádza vesmírna survival hra Icarus

Od tvorcu DayZ prichádza vesmírna survival hra Icarus

Ak ste fanúšikom hry DayZ, možno vám niečo hovorí meno Dean Hall. Ten je známy hlavne vďaka svojej práci práve na tomto titule. Teraz však prichádza so svojím štúdiom s úplne novou hrou Icarus. Má ísť o vesmírny survival titul.

Hra bola oficiálne odhalená počas prezentácie PC Gaming Show a na starosti ju bude mať štúdio RocketWerkz. Hráči sa ocitnú na neznámej mimozemskej planéte a ich úlohou bude, samozrejme, prežiť. Ako to už pri survival hrách býva, väčšinu času budeme vytvárať nové veci a snažiť sa prežiť.

Stavanie nových budov a objektov sa v skutočnosti trochu podobá na mechaniky v hre Fortnite, ale všetky štruktúry vyzerajú podľa traileru zaujímavo. Okrem klasických nástrah, ako sú príšery, nepriatelia a hlad, si budete musieť sledovať aj svoj kyslík, keďže ten sa vám míňa a určite nechcete, aby sa vám minul úplne.

Zdroj: PC Gaming Show


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
assassins creed valhalla misie Od tvorcu DayZ prichádza vesmírna survival hra Icarus
Vedľajšie misie v Assassin’s Creed Valhalla nebudú