far cry 3 hra Ohlási Ubisoft nový Far Cry už v júli?

Ohlási Ubisoft nový Far Cry už v júli?

Napriek tomu, že E3 bola zrušená, nemôžeme poprieť, že práve teraz začína obdobie, kedy sú vydavatelia hier zvyknutí prinášať a oznamovať nám nové informácie a hry. Mnoho z nich si naplánovalo svoju vlastnú prezentáciu, namiesto tej zrušenej.

Výnimkou nie je ani Ubisoft a na júl má naplánovanú prezentáciu pod názvom Ubisoft Forward. Na nej by sme sa mali dozvedieť novinky z ich herného sveta a možno pribudne aj prekvapivé oznámenie novej hry. Nepôjde však o úplne novú značku, ale starú známu.

Podľa dánskeho herného magazínu Gamereactor to bude práve Far Cry 6, alebo teda ďalšia hra zo série Far Cry. Tento dohad podporuje aj fakt, že doteraz vieme o štyroch AAA tituloch, ktoré chce Ubisoft vydať do konca marca 2021. Ten piaty ostával záhadou a môže ísť práve o nový Far Cry.

Ďalšie AAA tituly sú Valhalla, Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine a Gods and Monsters. Podľa správ vyššie spomínanej stránky, by sme sa v ďalšom Far Cry mali pozrieť skôr do exotickejších oblastí a odísť tak z amerických štátov, ako tomu bolo v 5-ke.

Oficiálne sa to dozvieme (alebo nie) 12. júla. Vtedy by mal mať Ubisoft svoju prezentáciu. Ak sa, samozrejme, nerozhodnú hru predstaviť ešte skôr.

Zdroj: Gamereactor

Zaujímavý článok
half life alyx valve Ohlási Ubisoft nový Far Cry už v júli?
Valve pred Alyx zrušilo 5 Half-Life projektov