Google Stadia Pro Ovládač Stadia bude bezdrôtovo pracovať s počítačmi

Ovládač Stadia bude bezdrôtovo pracovať s počítačmi

Posledná úprava:

Ovládač bude konečne bezdrôtovo pracovať s notebookmi a stolnými počítačmi už od tohto týždňa, oznámila to spoločnosť 5. mája prostredníctvom portálu Engadget. Od spustenia služby cloudových hier z novembra je jediný spôsob, ako by ste mohli bezdrôtovo používať svoj ovládač, iba ak ste využívali Stadiu na televízore pomocou zariadenia Chromecast Ultra. Ovládač Stadia však stále nemôžete bezdrôtovo používať so smartfónom s operačným systémom Android a nie je jasné, kedy sa táto funkcia môže objaviť.

Pri bezdrôtovom používaní sa ovládač Stadia pripája k serverom Google prostredníctvom Wi-Fi namiesto toho, aby sa pripojil k zariadeniu pred vami cez Bluetooth, ako väčšina ostatných herných ovládačov. Google hovorí, že to pomáha ovládaču „poskytovať presnú kontrolu“. Ak sa chcete pripojiť k vášmu ovládaču Stadia bezdrôtovo, postupujte podľa technickej podpory spoločnosti Google tu.

Zdroj: The Verge


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
hyper scape free to play Ovládač Stadia bude bezdrôtovo pracovať s počítačmi
Otvorená beta hry Hyper Scape je spustená