fbpx

Platforma

Pre-alpha hry Plants vs. Zombies 3 je na Androidu

Třetí díl ze známé a oblíbené série mobilních her Plants vs. Zombies se dostal do pre-alphy a je přístupný komukoliv!

Sú známe HW požiadavky pre hru Control

Autori hry Control nám len pár dni pred vydaním prezradzujú HW požiadavky. Samotná hra vychádza z konceptu Quantum Break. Mladá protagonistka Jesse Fadenová  bude využívať telekinetické, ale aj iné schopnosti.

Sú známe systémové požiadavky pre Gears 5

Microsoft ponúka bližší pohľad na uzavretú betu dobrodružného pokračovania Gears 5. Prvý technický test započne 19. júla, ale hra bude sprístupnená na pre-load už o dva dni skôr.

Red Ded Redemption 2 bol opätovne naznačený na PC

Nové náznaky príchodu Red Dead Redemption 2 na PC sa objavujú čoraz viac.  S najnovšou informáciou sa podelil používateľ JakoMako51, ktorý svoje pátranie uverejnil aj na Twitteri. V zdrojovom kóde Rockstar Social Club je totižto nepatrná zmienka o porte, na…

Vychádza jedna z najlepších hier pre Nintendo – What Remains of Edith Finch

Vydavateľ Annapurna Interactive chce zopakovať úspech z roku 2017. Do Nintenda už tento týždeň príde kritikmi uznaná hra What Remains of Edith Finch (vo voľnom preklade „Čo zostalo z Edith Finch“).

Underworld Ascendent je dostupný na PS4, čoskoro aj na Xbox

Underworld Ascendent, titul nezávislého štúdia OtherSide Entertainment, ktoré je financované fanúšikmi, je už digitálne dostupný na PS4. Čoskoro by táto hra, vydaná štúdiom 505 Games, mala doraziť aj na Xbox One. Obe verzie stoja 24,99 €.

V Iráne a Sýrii zablokovali League of Legends

Napätie medzi USA a Iránom narastá a doplácajú na to aj hráči videohier. Tým bolo oznámené, že hra bude obmedzená kvôli americkým zákonom a predpisom.

Harry Potter: Wizards Unite zarobil za 24 hodín vyše 300 tisíc

Zdá sa, že ďalšia hra od vývojára Niantic má úspešný štart a štúdio sa môže tešiť. Podľa dát spoločnosti SensorTower, nová mobilná Harry Potter hra zarobila vyše 300 tisíc dolárov len za 24 hodín od spustenia, a to hovoríme iba…

Letný výpredaj na Steame začne pravdepodobne už budúci týždeňskontrolované

V tomto momente tomu už môžeme hovoriť tradícia. Na internete sa totiž opäť objavili nepotvrdené dátumy, v ktorých by sa mal konať najväčší výpredaj digitálného obsahu v hernom svete.

Aké profesie môžete nájsť v Harry Potter: Wizards Unite?

Wizards Unite vyšiel v piatok v USA, Veľkej Británii, Austrálii a na Novom Zélande. Ostatné krajiny si budú musieť počkať. Aby ste mali čakanie príjemnejšie, je tu info o povolaniach, za ktoré budete môcť hrať.

Chceš podporiť SPAWN?
Partneri
Poď na Discord