fbpx

PC

Tu nájdete novinky, recenzie, herné trailery, ale aj tématické články PC, ktoré Vám prináša Spawn.sk – Váš herný web

Sú známe HW požiadavky pre hru Control

Autori hry Control nám len pár dni pred vydaním prezradzujú HW požiadavky. Samotná hra vychádza z konceptu Quantum Break. Mladá protagonistka Jesse Fadenová  bude využívať telekinetické, ale aj iné schopnosti.

Sú známe systémové požiadavky pre Gears 5

Microsoft ponúka bližší pohľad na uzavretú betu dobrodružného pokračovania Gears 5. Prvý technický test započne 19. júla, ale hra bude sprístupnená na pre-load už o dva dni skôr.

Red Ded Redemption 2 bol opätovne naznačený na PC

Nové náznaky príchodu Red Dead Redemption 2 na PC sa objavujú čoraz viac.  S najnovšou informáciou sa podelil používateľ JakoMako51, ktorý svoje pátranie uverejnil aj na Twitteri. V zdrojovom kóde Rockstar Social Club je totižto nepatrná zmienka o porte, na…

V Iráne a Sýrii zablokovali League of Legends

Napätie medzi USA a Iránom narastá a doplácajú na to aj hráči videohier. Tým bolo oznámené, že hra bude obmedzená kvôli americkým zákonom a predpisom.

Letný výpredaj na Steame začne pravdepodobne už budúci týždeňskontrolované

V tomto momente tomu už môžeme hovoriť tradícia. Na internete sa totiž opäť objavili nepotvrdené dátumy, v ktorých by sa mal konať najväčší výpredaj digitálného obsahu v hernom svete.

Prvá uzavretá beta pre Halo: Reach začína už budúci týždeň

Milí čitatelia a nadšenci série HALO, už budúci týždeň sa pár „vyvoleným“ dostane do rúk testovacia verzia Halo: Reach. Po dlhom čakaní a meškaní nám štúdio 343 Industries ponúkne prvý kontakt hry s PC platformou.

Gears 5 nebude obsahovať lootboxy

Autori Gears of War 5, alebo Gears 5, konečne približujú prvotný pohľad na mikrotransakcie, ktoré sa naďalej budú nachádzať v hre.

CS:GO oslavuje 20 rokov od uvedenia mapy Dust 2 do hry

Najpopulárnejšiu strieľačku Counter-Strike asi nikomu nemusíme bližšie predstavovať. Pôvodne hra vyšla v roku 2000 a dodnes ju hrajú milióny hráčov po celom svete.

Teamfight Tactics si už môžete zahrať na League of Legends PBE

Teamfight Tactics je novinka od Riot Games ako odpoveď na Auto Chess, ktorý sa zas odráža od hlavného konkurenta LoL-ka, Doty. Táto novinka bola oznámená minulý mesiac a v tomto momente si ju už môžete zahrať na testovacích (PBE) serveroch…

Borderlands: The Handsome Collection je teraz len za pár eur

Všetká nadšenosť a očakávanie pred Borderlands 3 sa každým dňom stupňuje. Dátum vydania sa nezadržateľne blíži a ak ste doteraz nemali šancu hrať hry z tejto skvelej série, alebo si jednoducho chcete doplniť zbierku, stránka Green Man Gaming má pre…

Chceš podporiť SPAWN?
Partneri
Poď na Discord