gta5 zadarmo epic Potvrdené, GTA 5 bude zadarmo na Epic Store

Potvrdené, GTA 5 bude zadarmo na Epic Store

Včera sme vás medzi prvými informovali o tom, že Grand Theft Auto 5 by podľa neoverených informácii malo byť dnes zadarmo na Epic Store. Táto informácia vzbúrila vášne medzi hráčmi, ktorí zastávali rozdielne názory. Dnes je to konečne potvrdené, aj keď neoficiálne.

Prečo však stále píšeme neoficiálne? Pochopiteľne, informáciu môžeme nazvať oficiálnou, až keď sa vydá oficiálne stanovisko. Napriek tomu, že sa tak nestalo, leak z Epic Store Twitteru je dostatočným potvrdením, že ďalšou hrou bude GTA 5.

Epic Store totiž na svojom Twitteri, pravdepodobne nechtiac, pridal príspevok s oznámením, že GTA 5 je zadarmo až do 21. mája a keď si hru pridáte do knižnice, ostane vám navždy.

Podobne ako pri úniku informácii z Microsoft Store o remaku Mafie 1, aj tu sa našli rýchli jedinci, ktorí príspevok stihli odfotiť. Ten na Twitteri už nenájdeme, avšak prikladáme screenshot nižšie.

Odpočet na stránkach Epic Store pri položke „Mystery Game“ je v dobe písania článku na 5 hodinách. Oficiálne sa to teda dozvieme o piatej večer. Napriek tomu môžeme s určitosťou tvrdiť, že naozaj pôjde o GTA 5. V prípade, že čakáte na oficiálne stanovisko, musíte si počkať do piatej večera, keď skončí odpočet.

Nezabudnite, že na to, aby ste si na Epic Store mohli aktivovať hry zadarmo, musíte mať dvojfázové overenie. To znamená spojiť si svoj účet s telefónnym číslom. Bez toho vám aktivácia hier zadarmo nebude fungovať.

Zdroj: Twitter


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
playstation plus predplatne Potvrdené, GTA 5 bude zadarmo na Epic Store
Júlové PS Plus tituly zadarmo s oslavou 10. výročia služby