crash bandicoot 4 Prichádza nový Crash Bandicoot 4

Prichádza nový Crash Bandicoot 4

Sen mnohých fanúšikov Crasha sa stal skutočnosťou a naozaj sa deje. Doposiaľ sme mali k dispozícii len dohady avšak tentoraz unikli na internet obrázky z obalu hry. Nový Crash sa bude volať Crash Bandicoot 4: It’s About Time a vyjde na Xbox One a PS4.

Hru (pravdepodobne nechtiac) zverejnila Taiwanská rada pre hodnotenie obsahu hier. Hre udelila hodnotenia na konzoly Xbox One a PlayStation 4. K hodnoteniu prihodili aj oficiálny obal hry, ktorý môžete vidieť na obrázku nižšie, aj keď v nižšom rozlíšení.

crash 4 leaked cover 1 Prichádza nový Crash Bandicoot 4

Za hrou stojí štúdio Toys for Bob a vydávať ju bude Activision. Ide o prvú hru Crasha po dlhej dobe, ktorá nie je remake nejakej staršej hry. Malo by ísť o úplne nový a plnohodnotný titul Crash Bandicoot. Bohužiaľ zatiaľ nič nenaznačuje, žeby hra mala vyjsť aj na PC alebo Switch. Tieto informácie však môžu prísť neskôr.

Zdroj: VG247


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
Sova valorant hra Prichádza nový Crash Bandicoot 4
Valorant dostáva prvý skin set za 100 dolárov