rainbow six siege R6S - Všetky nadchádzajúce novinky na jednom mieste

R6S – Všetky nadchádzajúce novinky na jednom mieste

Posledná úprava:

Rainbow Six: Siege po úspešnom turnaji Invitational 2020 predstavuje novinku za novinkou. Zmeny sme zaznamenali na všetkých dostupných frontoch. Začneme trochu skepticky budúcim ročníkom, ktorý bude takzvane hybridným. Vo všeobecnosti sme sa mohli spoľahnúť, že s každou sezónou v danom ročníku budú pribúdať dve postavy. Každá na jednej strane barikády, 1 útočník, 1 obranca. Tentokrát však sezóna s poradovým číslom 3 v aktuálnom ročníku bude obsahovať len 1 postavu. Autori sa chcú predovšetkým zamerať na kvalitu hrania. Popritom dodávajú, že je ťažké obsadiť patričné postavy bez toho aby vyhovovali celému univerzu. Aspoň vieme z akých krajín budú pochádzať, nemusíte sa báť, NAKA alebo 5 PŠU stále chýba 😀

Rainbow siege Y5 R6S - Všetky nadchádzajúce novinky na jednom mieste

Ďalšou z nasledujúcich a dôležitých zmien sú rekonštrukcie máp. Nezostane ani kameň na kameni. Zmenia sa spawn lokácie, podlažia, dizajn a omnoho viac.

Už je dostupný aj Year Pass 3, cenovo o 5 € lacnejší, ale obsahovo ochudobnený. Bude obsahovať len 6 nových postáv so 7-dňovým prístupom. Spomenuté sú aj výhody Battle Passu, ktorý si musíte dodatočne zakúpiť.

rainbow six siege year 5 R6S - Všetky nadchádzajúce novinky na jednom mieste

U nás na spawne už máme aj odprezentované nové postavy ktorých sa môžete dozvedieť viac a ktorým sme sa venovali už v našom predošlom článku.  

S každou sezónou pribudnú aj nové Battle Passy, zatiaľ však nevieme, do akej miery budú tentoraz zasahovať. Určitosťou ale vieme povedať, že skiny budú naviazané na určitý event. Áno, tušíte správne, tentoraz to znamená, že čo nová sezóna, to nový event. Prvá ukážka skinov, možného pripravovaného eventu v nasledujúcom videu.

V neposlednom rade pribudnú nové skiny a tých bude naozaj požehnane. Počas turnaja predstavili dva elitné skiny. Jeden je zamerayý na Caveiru, ktorá vyzerá ako MMA bojovník a ten druhý pochádza z hernej adaptácie Tomb Raider. Po prvý kráť R6S prepája sily a spolupracuje s inými ďalšími hernými štúdiami. V neposlednom rade tu máme ešte elitný skin Zofie, podotýkam, je to únik informácií, ale pri Ubisofte sa často-krát stáva, že je kontrolovateľný a zámerný.

Zaujímavý článok
Sova valorant hra R6S - Všetky nadchádzajúce novinky na jednom mieste
Valorant dostáva prvý skin set za 100 dolárov