mafia1 remake1 Remake Mafie bude mať aj miernejšiu políciu

Remake Mafie bude mať aj miernejšiu políciu

Remake prvej Mafie sa dotkne takmer každého aspektu v hre. Nepôjde len o grafické vylepšenie, prerobené modely, postavy, mestá alebo autá. Štúdio Hangar 13 sa pozrie aj na technickú stránku hry a podľa posledných informácií má za lubom zmeniť aj chovanie policajtov.

Iste si všetci pamätáme naše blúdenie v otvorenom svete a následne známy zvuk policajného majáku. Určite nejednému hráčovi vtedy prebehla hlavou otázka, čo som urobil? Faktom je, že v pôvodnej Mafii vám stačilo prejsť na červenú alebo ísť o trochu rýchlejšie, než je povolená rýchlosť a policajtov ste mali za chrbtom.

Presne to bude Hangar 13 meniť. V rozhovore pre magazín USGamer povedali, že do hry pridajú aj špeciálne nastavenia pre policajtov, ktoré nebude súvisieť s nastavením obtiažnosti hry. To znamená, že aj keď si hru dáte na najľahšiu obtiažnosť, chovanie polície si môžete dvihnúť na úplne najvyššiu obtiažnosť. Bude to len na vás.

Medzi nastaveniami bude napríklad aj možnosť nastaviť si počet policajtov vo svete alebo ich agresivitu, čo sa týka kontrolovania priestupkov. Ak však máte chuť na originálnu obtiažnosť polície z pôvodnej Mafie, aj túto možnosť vývojári zachovajú.

Je jasné, že Hangar 13 chce prilákať nových hráčov k hre, nie len herných veteránov, ktorí Mafiu poznajú a preto sa snažia isté aspekty v hre zjednodušiť aj pre „dnešného“ hráča. Na druhej strane chcú potešiť aj fanúšikov pôvodnej hry a preto bude v hre množstvo nastavení, ktorými si bude môcť hru každý nastaviť tak, ako mu vyhovuje.

Zdroj: USGamer


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
Narodeninové štatistiky hry Rocket League
Narodeninové štatistiky hry Rocket League