last of us desktop wallpaper002 Režisér Černobyľu bude režírovať prvú časť seriálu The Last of Us

Režisér Černobyľu bude režírovať prvú časť seriálu The Last of Us

Nový seriál z produkcie HBO založený na hernej predlohe The Last of Us je v dobrých rukách. Minimálne teda prvá časť. Do rúk ju ako režisér dostane Craig Mazin, ktorý režíroval aj seriál Černobyľ, taktiež z produkcie HBO.

Mazin momentálne pracuje aj ako scenárista na novom filme Borderlands, takže práca na televíznej adaptácii podľa hry preňho nebude novinka. Treba však pripomenúť, že nové seriály bežne dostávajú silné režisérske mená na pilotné diely. Ide jednoducho o prilákanie diváka k obrazovkám. Ďalšie časti bude mať pod taktovkou pravdepodobne už niekto iný.

V rozhovore pre magazín Discussing Film však padlo vyjadrenie, že Mazin je na palube „minimálne pre prvý diel“. Nie je teda vylúčené, že v pozadí seriálu ostane a bude na ňom naďalej pracovať, popri štúdiu Naughty Dog.

Tvorcovia seriálu však chcú postupovať veľmi opatrne. Je veľmi ťažké dosiahnuť rovnaký úspech so seriálom, ako s hrou. Naughty Dog však už má nejaké plány, ako to dosiahnuť. Otázkou taktiež ostáva, či budú v seriály obsiahnuté obe časti hry, alebo len jedna.

Seriál však nebude v plnej produkcii, kým neskončí tvorba druhého dielu. Keďže ten je už pripravený na vydanie, môžeme očakávať, že sa práce na seriály naplno spustia a čoskoro sa dočkáme aj nových informácii.

Zdroj: GamesRadar


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
assassins creed valhalla hra Režisér Černobyľu bude režírovať prvú časť seriálu The Last of Us
Ďalšie uniknuté zábery z Assassin’s Creed Valhalla