dead space 2 hra Scenárista Dead Space odporúča sledovať PS5 event

Scenárista Dead Space odporúča sledovať PS5 event

Antony Johnston, scenárista populárnej hororovej hry Dead Space na svojom Twitteri uverejnil príspevok, ktorý nás všetkých pozýva sledovať PlayStation 5 event, ktorý sa bude konať už tento štvrtok.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Johnston pracuje už vyše dvoch rokov na novej hre, stále je však zahalená rúškom tajomstva. To by sa mohlo dvihnúť práve vo štvrtok večer. Na svojom Twitteri totiž uverejnil príspevok, v ktorom odporúča livestream sledovať.

Fanúšikov to, samozrejme, nenechalo chladných a okamžite sa začali vypytovať rôzne otázky. Jediný náznak, ktorý sme od Johnstona dostali bola veta, že hlavný hrdina bude zažívať naozaj ťažké časy. Už teraz si teda živo vieme predstaviť niečo veľmi podobné hre Dead Space. Pre úplné predstavenie si však budeme musieť počkať.

Sony pripravilo svoju prezentáciu konzoly PlayStation 5 a hier na štvrtok o 22. hodine nášho času. Predstaviť by sa mal dizajn samotnej konzoly a možno aj presný dátum vydania.

Zdroj: Twitter


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
Nier Reincarnation Scenárista Dead Space odporúča sledovať PS5 event
Nier Reincarnation mieri na mobily