playstation5 showcase Sony chystá ešte veľa herných odhalení

Sony chystá ešte veľa herných odhalení

Posledná úprava:

Ako súčasť včerajšej prezentácie PlayStation 5, Sony predstavilo 24 hier, ktoré si na novej konzole budeme môcť zahrať. To je však iba zlomok toho, čo máme očakávať. Aspoň podľa slov šéfa PlayStation, Jima Ryana.

Ryan sa vyjadril v rozhovore pre BBC, že sa rozhodli ukázať ako veľké tituly, tak aj menšie a to hlavne z dôvodu toho, aby ľuďom ukázali aké široké spektrum hier si na novej konzole budú môcť užiť. Ak sa vám však nepáčilo, čo ste videli, Ryan upokojuje a hovorí, že je to len zlomok toho, čo ešte príde.

PlayStation má podľa jeho slov pri AAA hrách ukázať svoju skutočnú silu. Čo sa týka menších hier, tie sú veľmi inovatívne a využívajú rôzne nové možnosti konzoly. Preto sa rozhodli, že dajú v prezentácii priestor aj menším hrám.

Kedy a akou formou nám Sony chce predstaviť spomínané ďalšie hry však zatiaľ nie je známe. Pôjde však pravdepodobne o podobné predstavovanie, aké robí Microsoft raz mesačne s reláciou Xbox 20/20.

Zdroj: BBC


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
capsule 616x353 Sony chystá ešte veľa herných odhalení
Devolver urobil free hru o sebe a zrušení herných výstav