Sony PlayStation 5 logo Sony odkladá prezentáciu PS5 na neskôr

Sony odkladá prezentáciu PS5 na neskôr

Posledná úprava:

Sony pôvodne plánovalo prezentáciu novej konzoly PlayStation 5 a hier na tento štvrtok. Vzhľadom na udalosti a protesty, ktoré momentálne zmáhajú Ameriku sa Sony rozhodlo túto udalosť presunúť na neskôr. V stanovisku spoločnosti sa píše, že sa stiahnu do úzadia, aby bolo počuť iné, dôležité správy.

Protesty v Amerike vyvolala vražda mladého černocha Georga Floyda (25), ktorého usmrtil policajt pri zásahu tým, že ho kolenom tlačil k zemi, takže Floyd sa udusil. V stanovisku Sony vysvetľuje, že si je vedomé množstva hráčov, ktorí sa tešia na odhalenie novej konzoly aj hier, ale momentálne nemajú dôvod ani pocit, že by sa malo niečo oslavovať a radšej sa na teraz budú držať v úzadí.

ich príspevok na Twitteri zdieľal aj oficiálny účet Xboxu a k posunutiu predstaveniu novej hry sa pridáva aj EA s Madden NFL 21. Zatiaľ nie je známe, aký bude nový dátum prezentácie.

Zdroj: Sony


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
Shot04 1920x1080 b5d493e29faac0d42f267183157b266f Sony odkladá prezentáciu PS5 na neskôr
V UK môžu byť loot boxy klasifikované ako hazard