fbpx

SPAWN.TV

SPAWN.tv alebo taktiež známa ako Spawn televízia obsahuje videorecenzie, trailery, ale aj hernú reláciu Gamebot, patriacu portálu SPAWN.sk

RAGE 2 dostáva launch trailer

Vydanie hry RAGE 2 je už naozaj za rohom. Je teda čas pozrieť sa aj na launch trailer, ktorý by vás mal nalákať na kúpu hry, ak ešte stále nie ste rozhodnutí. Hra vychádza 14. mája na PC, Xbox One…

GOD OF War: one year later

Zaspominajte si s týmto trailerom na PS4 exkluzivitu, ktorá má už rok. Mnoho hodnotení poukazuje na úspech, ktorý má hra za sebou a ak premýšľate nad kúpou tejto hry, možno vás ukážka presvedčí.

For Honor – týdenní update

Nové brutální popravy, včetně Vortigerova Reckoningu, Sifuova trestu, Smack in Face, Think Fast a další, jsou k dispozici tento týden v nové aktualizaci pro For Honor. Takže utíkejte do bitvy a rozdávejte rány na všechny strany. Nový obsah do For…

The Crew 2 – Bugatti Divo odhalení

Do oblíbené závodní hry The Crew 2, se dočkáme nového vozidla. Ovšem nejedná se o jen tak nějaké auto tohle je Bugatti Divo. Takže je vidět že se vývojáři opravdu snaží rozšířit vozový park celé hry a to je dobře.

TRAILER: Borderlands 3 Official Reveal Trailer

Borderlands 3 je konečne oznámený, potvrdený a dokonca má aj trailer. Pozrite sa naňho a tešte sa na hru spolu s nami. Už 3. apríla nám štúdio poskytne o hre viac informácií.

TRAILER: Days Gone – Story Trailer

Pozrite sa na to, čo vás čaká v Days Gone. Príbehový trailer vás aspoň na chvíľu vnesie do udalostí, ktoré v hre budete zažívať. Hra vychádza už 26. apríla.

TRAILER: This is DayZ – Gameplay Trailer

Staň sa hrdinom, zločincom, alebo čímkoľvek, čo je medzitým. Vitajte v DayZ, online multiplayer survival hre, kde každý jeden zo 60 hráčov na serveri putuje za jediným cieľom. Prežiť. Prežiješ aj ty?

Bethesda oslavuje 25 rokov hry The Elder Scrolls

Kto by to bol povedal, že od prvej The Elder Scrolls hry ubehlo už 25 rokov. Bethesda o tom, samozrejme, vie a oslavuje to videom, v ktorom si tieto roky zhrnie a pozrie sa aj do budúcnosti. Niekde v diaľke…

TRAILER: Red Dead Online – Open Target Races

Otestujte svoju streľbu a rýchlosť na koni. Nový mód s názvom Open Target Races je dostupný už teraz a hráči na PS4 dostávajú aj exkluzívny predbežný prístup, v ktorom si preteky môžu skúsiť medzi prvými.

TRAILER: The Sims 4 – Movie Hangout Stuff

Nové rozšírenie pre hru The Sims 4 s názvom Movie Hangout Stuff mieri na konzoly Xbox One a PlayStation 4. Vychádza 19. februára.

Chceš podporiť SPAWN?
Partneri
Poď na Discord