marvels spider man morales Spider-Man: Miles Morales nie je pokračovanie ale remaster

Spider-Man: Miles Morales nie je pokračovanie ale remaster

Posledná úprava:

Ak ste sa tešili, že novinka s názvom Spider-Man: Miles Morales, ktorá bola predstavená vrámci PlayStation 5 prezentácie, je úplne nová hra, budeme vás musieť sklamať. Sony potvrdzuje, že pôjde o rozšírenú a vylepšenú verziu hry z roku 2018.

Sony to nazýva ako remastrovaná expanzia pre konzolu PS5. Pôvodne ide o hru od štúdia Insomniac, ktorá vyšla ešte v roku 2018. Hra bude podľa Simona Ruttera zo Sony využívať všetky prednosti novej konzoly PlayStation 5.

Bude podľa neho zaujímavé sledovať známe hry v zmenenom štýle, ktorý by mala dodať nová technológia v next-gen konzole. Keďže ale nejde o novú hru, vysvetľuje sa aspoň fakt, že Insomniac oznámili tohto nového Spider-Mana už na tieto sviatky. Pravdepodobne pôjde o titul, ktorý vyjde zároveň s konzolou.

Štúdio však tiež počas prezentácie oznámilo práce na novej hre Ratchet and Clank. Pre celý súhrn toho, čo všetko sa na prezentácii PlayStation 5 predstavilo, si môžete prečítať tento článok.

Zdroj: GamesRadar


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
crysis remastered Spider-Man: Miles Morales nie je pokračovanie ale remaster
Unikol gameplay a dátum vydania Crysis Remastered