Splinter Cell anime Splinter Cell sa vracia na obrazovky - tentoraz ako anime

Splinter Cell sa vracia na obrazovky – tentoraz ako anime

Už nejaký ten čas čakáme na informácie o novej hre Splinter Cell. Ubisoft nás zatiaľ drží napätých a nemáme ani najmenšie tušenie, či je hra vo výrobe, či sa plánuje, alebo či vôbec bude.

Pred nejakým časom sme vám priniesli článok, v ktorom sa dabingový herec Sama Fishera vyjadril aj k otázke o novej hre. Podľa neho zaručene nová hra Splinter Cell bude. Nevie síce kedy, ale určite bude. Aspoň to sú jeho slová.

Kým sa s nami Ubisoft hrá, zahraničný magazín Variety informuje o tom, že Splinter Cell sa vráti na naše obrazovky, ale ale tentoraz nie ako nová hra. Konkrétne má ísť o anime seriál, ktorý bude vychádzať na Netflixe.

Seriál by podľa informácií mal mať na starosti spolu-tvorca Johna Wicka, Derek Kolstad. Ten má toho na práci momentálne oveľa viac, než len anime Splinter Cell. Je zapojený aj do tvorby Just Cause filmu, do seriálu na základe hry My Friend Pedro a do série Hitman pre streamingovú platformu Hulu. V hrách teda nie je žiadny nováčik.

Splinter Cell začal písať svoju cestu pred približne 20 rokmi a k dokonalosti ho priviedol aj dabingový herec Michael Ironside. Posledná plná hra Splinter Cell vyšla v roku 2013 pod názvom Blacklist a odvtedy čakáme.

Netflix ani Ubisoft sa zatiaľ k týmto informáciam nevyjadrili. Hneď ako tak urobia, budeme vás informovať.

Zdroj: Variety


Zaujalo ťa to? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých noviniek, recenzií a dokonca vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže. Ak stále cítiš, že chceš urobiť viac, môžeš našu prácu podporiť inou formou.

Zaujímavý článok
hideo kojima osobnost Splinter Cell sa vracia na obrazovky - tentoraz ako anime
Aj Hideo Kojima brigádoval, ako záhradkára ho pichlo 10 včiel naraz