intel command center Spoločnosť Intel aktualizuje Command Center

Spoločnosť Intel aktualizuje Command Center

Spoločnosť Intel vydala aktualizáciu svojej aplikácie Command Center na operačnom systéme Windows.

Nové funkcie ktoré vďaka tejto aktualizácii pribudli sú snímanie a streamovanie videa priamo z hry, čo je však zarážujúce a v tomto prípade obmedzujúce je, že sú to funkcie, ktoré už majú konkurečné spoločnosti NVIDIA a AMD dávno za sebou.

Funkcia vysielania hier sa však ešte stále testuje, takže netreba očakávať nejaké výrazné zázraky, ak si však tieto funkcie chcete aj naďalej vyskúšať, beta verziu IGCC aplikácie na streamovanie a nahrávanie najdete na tomto odkaze.

Treba mať na zreteli, že aktuálne len niekoľko hier podporuje tieto funkcie Intelu. Command Center je predovšetkým stavaný tak, aby pracoval s integrovanými grafickými procesormi od Intelu a razí si tak cestu k ich samotnej grafickej karte Xe, ktorá príde v tomto roku.

Zdroj: Guru 3D


Zaujalo ťa to? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých noviniek, recenzií a dokonca vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže. Ak stále cítiš, že chceš urobiť viac, môžeš našu prácu podporiť inou formou.

Zaujímavý článok
fifa 21 ac milan Spoločnosť Intel aktualizuje Command Center
FIFA 21 odstráni niektoré gólové oslavy a možnosť provokovať hráča v online zápase