star wars squadron Star Wars: Squadrons dostáva prvý trailer a dátum vydania

Star Wars: Squadrons dostáva prvý trailer a dátum vydania

Po tom, čo Microsoft v predstihu odhalil novinku zo sveta Star Wars nemalo EA inú možnosť, než hru potvrdiť. Urobili tak deň po tom a tým pádom sme sa oficiálne mohli začať tešiť na Star Wars: Squadrons. Dnes máme k dispozícii prvý trailer a dokonca aj dátum vydania.

Electronic Arts nám spolu s trailerom prezrádza aj dátum vydania. Ten je stanovený na 2. október a vieme dokonca aj cenu. Pohybovať by sa mala na 40 dolároch. Trailer, ktorý si môžete pozrieť nižšie obsahuje výhradne zábery z hry, konkrétne zo singleplayer kampane.

Čo je však ešte lepšie je fakt, že hra bude podporovať cross-play, čo sa pri hrách od EA často nevidí. Znamená to, že si hru budete môcť zahrať aj s priateľmi, ktorí hru vlastnia na inej platforme. Čo sa týka multiplayeru, zápasy budú prebiehať v klasickom štýle 5v5. Samozrejmosťou bude aj získavanie rôznych vylepšení a kozmetických doplnkov na úpravu vzhľadu vašej lode.

Zábery priamo z hrania uvidíme už tento štvrtok počas prezentácie EA Play, ktorú vám budeme kompletne prinášať aj na našej stránke.

Zdroj: VG247


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
the sims 4 steam Star Wars: Squadrons dostáva prvý trailer a dátum vydania
The Sims dostáva vlastnú televíznu súťaž