the uncertain steam zadarmo Steam ponúka ďalšiu zaujímavú hru zdarma

Steam ponúka ďalšiu zaujímavú hru zdarma

Adventúra, ktorá si zakladá hlavne na príbehovej stránke, bude dostupná zdarma len do 9. marca. Pridáva sa tak do skupiny titulov, ktoré v týchto dňoch môžete hrať úplne zadarmo.

Medzi tituly ako Rainbow Six: Siege a Mortal Kombat 11, ktoré sú v týchto dňoch tiež zadarmo k vyskúšaniu, sa pridáva aj adventúra s názvom The Uncertain: Last Quiet Day. Avšak narozdiel od prechádzajúcich menovaných, ak si túto hru stihnete pridať do vašej knižnice, už vám ostane.

Pôvodná cena tejto hry je 15 dolárov. Príbeh sa sa odohráva v post-apokalyptickom svete, kde ľudí nahradili roboty. Hra Last Quiet Day je prvou epizódou z niekoľkodielnej série a rozpráva príbeh o robotovi s označením RT-217NP, ktorý sa o ľudí zaujíma a ocitne sa v skupinke medzi ďalšími robotmi, ktorí sa pokúšajú pomôcť ľuďom, ktorí ostali.

V hre nebude chýbať ani riešenie logických úloh alebo nutnosť robiť ťažké rozhodnutia, ktoré budú mať vplyv na príbeh. Hra má na platforme Steam pozitívne hodnotenia a druhá epizóda vychádza v druhom kvartáli tohto roka.

Zaujímavý článok
ghost recon breakpoint ai Steam ponúka ďalšiu zaujímavú hru zdarma
Ghost Recon Breakpoint dostáva AI spoluhráčov