gaben steam sale Steam Summer Sale začína už budúci týždeň

Steam Summer Sale začína už budúci týždeň

Už len jeden jediný týždeň nás delí od jedného z najväčších herných PC sviatkov. Nie, nehovoríme o E3, tá bola tento rok zrušená. Steam Summer Sale chvalabohu zrušený nebol a už onedlho budeme opäť môcť potrápiť naše peňaženky.

Či už si kupujete hry, ktoré reálne budete hrať a robíte si na ne už dlhšie zálusk, alebo si kupujete bezhlavo všetko, čo je za dobrú cenu, letný výpredaj na Steame je skvelá príležitosť, ako si rozšíriť svoju hernú knižnicu.

Brány výpredaju sa otvoria 25. júna, už klasicky o siedmej hodine večer nášho času. Potrvá až do 9. júla a ponúkne množstvo hier vo veľkých zľavách. Ak náhodou neviete ako ohlasovanie letného výpredaju funguje, radi vám to vysvetlíme. Už niekoľko rokov po sebe Valve v skutočnosti dátumy oficiálne neoznamuje. Namiesto toho ich ale rozposiela vydavateľom hier, a „nejako záhadne“ tieto dátumy vždy uniknú na verejnosť.

Máte svoje peňaženky pripravene?

Zdroj: VG247


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
Monster Hunter movie milla 1280x720 1 Steam Summer Sale začína už budúci týždeň
Filmová adaptácia hry Monster Hunter príde v septembri