system shock Tencent získava kontrolu nad System Shock

Tencent získava kontrolu nad System Shock

Posledná úprava:

Štúdio Otherside Entertainment po dohadoch teraz už oficiálne potvrdilo, že Tencent prebral značku System Shock, avšak jedným dychom dodáva, že Nightdive je stále vlastníkom značky. Tencent pravdepodobne ponúkne financie a bude mať nad hrou istú moc.

Už skôr sa štúdio vyjadrilo, že pre nich, ako malé indie štúdio je ťažké sa popasovať s výzvou akou je System Shock 3. Podľa ich slov im Tencent s ich skúsenosťami a silným portfóliom hier, ktoré mali pod sebou, pomôže pozdvihnúť System Shock 3 na úplne iný level.

Napriek „obavám“, že Tencent úplne prevzal značku sa štúdio vyjadrilo, že práva na značku stále ostávajú v ich rukách. Tencent získal napríklad práva na pokračovanie. Zatiaľ nie je známe, čo majú v pláne so System Shock 3, ale pre hráčov je nový, silný spoločník iba dobrou správou.

Znamená to, že sa vývoj System Shock 3 konečne rozbehne na plné obrátky a veríme, že už čoskoro si budeme môcť prečítať alebo pozrieť nové informácie o hre.

Zdroj: PCGamer


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
ultimate xbox game sale Tencent získava kontrolu nad System Shock
Začal výpredaj Xbox One hier, obsahuje tituly od EA, 2K aj od Warnerov