twin mirror hra Twin Mirror od tvorcov Life Is Strange dostáva nový trailer

Twin Mirror od tvorcov Life Is Strange dostáva nový trailer

Už je to nejaký ten piatok, keď sme naposledy počuli o novej hre od tvorcov Life Is Strange s názvom Twin Mirror. V tomto prípade pôjde o psychologický triler od štúdia Dontnod. Počas prezentácie PC Gaming Show sme sa konečne dočkali nového traileru.

Twin Mirror postaví hráča do role Sama Higgsa, investigatívneho novinára, ktorý sa vracia z jeho rodného mesta Basswood v západnej Virgínii, aby sa zúčastnil na pohrebe svojho priateľa. Čoskoro však zistí, že veci nie sú také, aké sa na prvý pohľad zdali.

Vo videu nižšie máte možnosť vidieť ukážku temného a zaujímavého príbehu, ktorým budete prechádzať. Samozrejmosťou je, že každé rozhodnutie, ktoré urobíte, bude mať dopad na vaše vyšetrovanie.

Hra Twin Mirror bola prvýkrát oznámená ešte v roku 2018 a pôvodne mala vyjsť o rok neskôr, bola však posunutá na neskorší dátum. Stále nie je známy presný dátum vydania, ale vieme aspoň platformy, na ktoré hra vyjde.

Hru si už teraz môžete pridať k obľúbeným na Epic Games Store, takže to bude prvá platforma. Okrem toho hra vyjde aj na Xbox One a PS4.

Zdroj: PC Gaming Show


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
Nier Reincarnation Twin Mirror od tvorcov Life Is Strange dostáva nový trailer
Nier Reincarnation mieri na mobily