hyper scape ubisoft Ubisoft predstaví battle-royale hru Hyper Scape

Ubisoft predstaví battle-royale hru Hyper Scape

Battle-royale hier nikdy nie je dosť. Týmto heslom sa, zdá sa, riadia takmer všetky herné spoločnosti. Na trhu sa v pravidelných intervaloch snaží presadiť nová hra tohto žánru. Niektorým sa to podarí, niektorým zas nie.

To, že má Ubisoft predstaviť svoju novú, free-to-play battle-royale hru sa dnes objavovalo takmer na všetkých zahraničných stránkach. Hra Hyper Scape by mala byť hra z pohľadu prvej osoby. Momentálne je k dispozícii iba táto stránka, ktorá hru teasuje. Hra má kódové označenie Prisma Dimensions. Podľa stránky by malo odhalenie hry prebehnúť 2.7., čo je štvrtok.

Poďme si zhrnúť to, čo o hre prezradil Rod Breslau, (nielen) na Twitteri známa a v týchto veciach dôveryhodná osobnosť.

Hru má na starosť štúdio Ubisoft Montreal, ktoré stojí za titulmi ako Rainbow Six Siege a sériou Assassin’s Creed. Podľa informácií hra vyjde najprv na PC a to už teraz – v júli. Zdá sa, že vydanie hry je úzko naviazané na Ubisoft Forward, čo je prezentácia Ubisoftu namiesto zrušenej konferencie E3.

Pred plným vydaním sa bude konať niekoľko beta testovaní, prvé z nich by malo začať už budúci týždeň. Informácie tiež hovoria o tom, že hra bude úzko spolupracovať s platformou Twitch. To znamená, že diváci budú mať možnosť ovplyvniť dianie hry, ktorú streamer hrá.

Hyper Space vyjde, samozrejme, aj na konzoly, neskôr v tomto roku a mal by podporovať cross-play. Gameplay videá by sa tiež mali čoskoro objavovať, keďže Ubisoft pozval známe osobnosti a médiá, aby si hru vyskúšali. Nepochybne budú chcieť zaujať reklamou.

Ubisoft je jeden z mála veľkých vývojárov hier, ktorý do poslednej chvíle odolával trendu battle-royal. Electronic Arts aj Activision už svoje battle-royale tituly majú.

Zdroj: VG247


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
assassins creed valhalla misie Ubisoft predstaví battle-royale hru Hyper Scape
Vedľajšie misie v Assassin’s Creed Valhalla nebudú