ubi forward Ubisoft predstavil odmeny za sledovanie ich prezentácie

Ubisoft predstavil odmeny za sledovanie ich prezentácie

Okrem toho, že Ubisoft potvrdil Watch Dogs 2 zadarmo, pokiaľ sa budete pozerať na ich prezentáciu Ubisoft Forward, zverejnil na Facebooku aj ďalšie odmeny, spolu s podmienkami pre ich získanie.

Podmienky sú jednoduché, stačí prezentáciu sledovať na Twitchi určitý čas a odmeny si vás nájdu. Pre získanie Watch Dogs 2 stačí živé vysielanie sledovať iba jednu minútu. V prípade, že sa na streame zdržíte 20 minút, dostanete skin do Valhally.

Za 30 minút sledovania vám v inventári pristane lootbox do hry Division 2 a nakoniec, za 40 minút, skin do Watch Dogs Legion. Zatiaľ nie je známe, či sú to všetky odmeny, pravdepodobne však áno.

Ubisoft Forward sa koná už túto nedeľu o 21. hodine nášho času.

Image may contain: text that says 'LOG IN WATCH THE SHOW Το GET THESE REWARDS! Watch 1 minute Watch_Dogs PC Watch 20 minutes: Assassin's Creed Valhalla Moonlight Watch 30 minutes: The Division 2 Apparel Cache Key Pack Watch 40 minutes: Watch Dogs Legion Ubisoft Forward Jacket'

Zdroj: Facebook


Zaujalo ťa to? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých noviniek, recenzií a dokonca vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže. Ak stále cítiš, že chceš urobiť viac, môžeš našu prácu podporiť inou formou.

Zaujímavý článok
rainbow6 clash operator Ubisoft predstavil odmeny za sledovanie ich prezentácie
Počet zabití nehrá vo vašom MMR v Rainbow Six Siege rolu