rainbow six siege Uniklo video s ďalšími operátormi v R6 Siege

Uniklo video s ďalšími operátormi v R6 Siege

Tentoraz pôjde minimálne o jedného operátora ladeného do tematiky Splinter Cell. Opäť raz môžeme poďakovať šikovným ľuďom, ktorí sa nám snažia prinášať nové informácie o hrách v predstihu. Vieme si však predstaviť, že samotní vývojári takú radosť nemajú. Bohužiaľ, leaky odjakživa boli súčasťou herného sveta.

Dnes sa pozrieme na video, v ktorom môžeme vidieť ďalších operátorov, ktorí by si mali nájsť cestu do Rainbow Six Siege. Vzhľadom na to, že súčasní, už oficiálne oznámení operátori ešte nie sú v ostrej verzii hry a nová sezóna ešte nezačala, ide o veľkú novinku v poriadnom predstihu.

Video však nie je jediný leak o nových operátoroch. Objavili sa aj iné informácie od iných leakerov, navzájom sa však všetky podporujú. Video zverejnil kanál Gamer Felonies, ktorý už má na svedomí niekoľko úspešných leakov z prostredia Siege. Naposledy sme na ňom mali možnosť vidieť gameplay zábery zo špeciálneho módu s názvom Grand Larceny a to niekoľko mesiacov v predtým, než sa v hre vôbec objavil.

Video je však veľmi zrnité, pravdepodobne si budete musieť aj vypnúť zvuk a kvalitou vás tiež neohúri, beží iba v 144p. Môžeme na ňom vidieť útočníka zo sezóny 3, pod kódovým označením Scout a obrancu zo sezóny 4 – Aruni. Napriek zlej kvalite videa sa obsah zhoduje s tým, čo leakol používateľ Kormora. Jeho leak nájdete na tomto odkaze.

Naozaj, stíšte si zvuk.

V prípade, že sa nechcete pozerať na hroznú kvalitu videa, používateľ PapaCapinya na Reddite pripravil súhrn toho najdôležitejšieho, čo vo videu objavil. Príspevok nájdete na tejto adrese. Útočník by mal podľa všetkého mať špeciálnu kameru, ktorá vidí cez steny. Pravdepodobne sa kamera do steny zavŕta a vyjde z druhej strany. Jediná pomôcka, ktorú sme dostali k obrancovi zo štvrtej sezóny je jedno slovo – lasery.

Čo sa týka obrankyne, jej špeciálnu schopnosť na videu vidno nie je. Na obrazovke voľby postavy však môžeme vidieť názov jej schopnosti – „Laserové opevnenie“. Podľa všetkého ho môže Aruni použiť až štyrikrát na okná, dvere a pravdepodobne aj steny. Zaujímavé je aj robotické rameno, ktoré sme na videu mohli vidieť. Jedným ťahom sa tak Aruni dokáže dostať cez barikády.

Celé video sa odohráva na mape Chalet, ktorá v tretej sezóne dostane rework. Vyššie spomínaný užívateľ PapaCapinya spísal postrehy aj v tomto smere a vyznačil zmeny, ktoré si na mape všimol. Samozrejme, nič z toho potvrdené nie je, ale video aj napriek hroznej kvalite vyzerá byť až príliš dobre na to, aby bolo falošné. V každom prípade si zatiaľ užívajme prvý pohľad na ďalších, možných, operátorov.

Zdroj: Reddit


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
batman arkham hra Uniklo video s ďalšími operátormi v R6 Siege
Microsoft by rád kúpil hernú divíziu Warner Bros