far cry 6 hra Unikol možný dátum vydania a zaporák Far Cry 6

Unikol možný dátum vydania a zaporák Far Cry 6

Opäť raz ťažká rana pre Ubisoft. Čím bližšie sme k ich prezentácii Ubisoft Forward, tým viac informácií sa ukazuje ohľadom hier, ktoré by nám chceli predstaviť. Dnes tu máme ďalší únik, ktorý hovorí o možnom dátume vydania Far Cry6 a hlavnom záporákovi.

Hra bola, pravdepodobne nechtiac, zverejnená v PlayStation Hong Kong obchode spolu s obrázkom, na ktorej je hlavná záporná postava a s dátumom vydania. Ten je podľa stránky stanovený na 18. február 2021.

Čo sa týka postavy, stvárniť by ju mal herec Giancarlo Esposito, ktorého v hre volajú Anton Castillo a je diktátorom na tropickom ostrove Yara, kde by sa mal dej hry odohrávať. Popis hry tento ostrov predstavuje ako tropický raj zastavený v čase.

Mladý chlapec, ktorý je na obrázku spolu s hlavným záporákom je Diego, jeho syn. Nasleduje krvavé stopy svojho otca a spolu sa snažia ostrovu vrátiť zašlú slávu. Čo sa týka hlavnej postavy, podľa informácií to bude priamo obyvateľ ostrova pod menom Dani Rojas.

Ďalšou dobrou správou je, že hra by mala mať bezplatný upgrade na PS5 verziu, ak si zakúpite verziu pre PS4.

Zdroj: Twitter


Zaujalo ťa to? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých noviniek, recenzií a dokonca vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže. Ak stále cítiš, že chceš urobiť viac, môžeš našu prácu podporiť inou formou.

Zaujímavý článok
wot update 110 Unikol možný dátum vydania a zaporák Far Cry 6
Najväčší update roku 2020 pre World of Tanks je tu