child of light uPlay ponúka ďalšiu hru zadarmo

uPlay ponúka ďalšiu hru zadarmo

Ak pravidelne využívate ponuky hier zadarmo, čas od času sa stane, že aj väčší vydavatelia niečo sprístupnia. Väčšinou však ide o časovo obmedzené akcie, prípadne víkendy zadarmo. V poslednom čase a hlavne vďaka aktuálnej situácii sa však vrece s hrami zadarmo roztrhlo.

Pred pár dňami ponúkal Ubisoft zadarmo na vyskúšanie Assassin’s Creed Odyssey. Hra vám však po stiahnutí neostala navždy. V prípade tejto hry sa však môžete tešiť, po pridaní do vašej uPlay knižnice vám už ostane. Ide o skvelú RPG Child of Light. Aktivovať si ju môžete do 28. marca.

Child of Light je platformová RPG hra vydaná ešte v roku 2014. To z nej ale nerobí starý kúsok, ktorý by ste mali obísť bez povšimnutia. Sleduje príbeh princeznej Aurory, ktorá sa jedného dňa neprebudí zo spánku. Aspoň nie do toho jej, skutočného sveta. Namiesto toho vstane vo fantasy svete, v ktorom sa dozvie, že mesiac, slnko a hviezdy boli ukradnuté zlou kráľovnou Noci.

Hra obsahuje ťahové súboje, v ktorých si musíte dávať pozor na zdravie, piť rôzne elixíry a brániť sa štítom. Počas cesty budete získať aj priateľov, ktorí vám v príbehu pomôžu. V recenziách si hra odniesla nadpriemerné hodnotenie a ide o naozaj zaujímavý kúsok. Keď už je teda zdarma, prečo to nevyskúšať.

Zdroj: uPlay

Zaujímavý článok
playstation sony epic uPlay ponúka ďalšiu hru zadarmo
Sony kúpilo podiel v Epic Games