artifact Artifact nebude ponúkať kartičky

Artifact nebude ponúkať kartičky

Hráči si už naďalej nebudú môcť svojvoľne predávať ani kupovať kartičky v hre Artifacte. Valve je pripravené hovoriť o celom reštarte hry.

Hra Artifact, neúspešná kartovka vstáva z mŕtvych. Hneď po tom, čo vývojári uverejnili novú aktualizáciu, zároveň aj oznámili, že hru ešte neodpísali a existujú plány na jej oživenie.

Tento týždeň Valve uverejnila niektoré z najväčších zmien na svojom blogu. Prvá vec, ktorú uviedli sa sústredí na kúpu a predaj kartičiek, čo bolo jedným z najväčších noviniek Artifactu pri vydaní. Valve však plánuje naďalej predávať niečo, čo ešte bližšie nešpecifikovali. Súčasťou ich novej stratégie je uľahčenie prístupu k samotnej hre a bude zahŕňať aj nový režim Hero Draft, ktorý vám umožní vytvoriť si svoj balíček a experimentovať s ním mimo multiplayeru.

Ďalej nastanú aj zmeny v hraní hry, ako zväčšenie perspektívy celého rozhrania, aby bolo možné sledovať všetky tri línie súčasne. Neovplyvní to síce samotné efekty kariet, ktoré väčšinou zaberajú jednu líniu, ale Valve tvrdí, že by to malo uľahčiť „sledovanie všetkého“ čo sa na hracej ploche deje. Všetko bude dostupné v beta verzií, ktorá však započne s obmedzeným počtom hráčov, na začiatok však budú uprednostňovať len vlastníkov hry a neskôr ho budú rozširovať ku prípadnej open bete.

Zdroj: VG247

Zaujímavý článok
beyond blue wp Artifact nebude ponúkať kartičky
Beyond Blue