half life alyx cover Valve ponúka nové zábery z Alyx-u

Valve ponúka nové zábery z Alyx-u

Valve vydáva prvé game-play ukážky pripravovaného VR titulu Half-Life: Alyx. Vo videách môžete zazrieť rôzne interakcie, na každom kroku môžete očakávať zmutovaných zombie, kombinácie rôznorodých vojakov a precízne puzzle hádanky.

Pištolka bude neoddeliteľnou súčasťou vášho vybavenia. Každý náboj sa ráta a implementovaný laser bude dopomáhať vašej (mizernej) presnosti. Nebude to len o zbrani, v jednu chvíľu budete hádzať červené bandasky na nepriateľov. Dúfam však, že nemusím pripomínať vlastnosti červených bandasiek. Môžete taktiež vidieť, aké užitočné sú jej gravitačné rukavice, na vytrhávanie predmetov a dôjde aj na momenty vrhania granátov späť na vojakov, ktorí ich práve hodili.

V jednom okamihu si Alyx dokonca nasadila prilbu na svoju hlavu. Áno, v tomto prípade to bude mať za následok ochranu vašej hlavy. Najznámejším monštrom bude Barnacle, ktorý je zavesený a úpenlivo čaká na svoju korisť.  

Nezabúdajte, že všetky videa pochádzajú priamo od Valve a zatiaľ nevieme posúdiť, aká bude skutočná optimalizácia a aký to bude mať vplyv na váš zdravotný stav.

Zdroj: PCGamer


Zaujalo ťa to? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých noviniek, recenzií a dokonca vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže. Ak stále cítiš, že chceš urobiť viac, môžeš našu prácu podporiť inou formou.

Zaujímavý článok
Xbox Series X Valve ponúka nové zábery z Alyx-u
Predobjednávky Xbox Series X budú spustené už čoskoro