sony playstation play at home Vďaka Sony "Play At Home" iniciatíve sú hry zadarmo

Vďaka Sony „Play At Home“ iniciatíve sú hry zadarmo

ktoré si môžete aktivovať ihneď

Posledná úprava:

Aby sa hráči zabavili aj počas tejto ťažkej situácie s COVID-19 sa Sony rozhodlo rozdavať nejaké hry pre konzolu Playstation 4 zadarmo. Táto iniciatíva, ktorú Sony nazýva „Play At Home“ má podporiť aj nezávislých PS4 Indie vývojárov a producentov, ktorý to majú v tomto čase až príliš ťažké.

Majitelia konzol môžu požiadať o tituly ako Journey a unikátny remake v HD kvalite Uncharted: The Nathan Drake Collection, ktorý obsahuje až tri pokračovania, Drake’s Fortune, Among Thieves a Drake’s Deception. V Nemecnku a v Číne však hráči namiesto Nathan Drake kolekcie dostanú titul Knack 2. Ponuka je bezplatná až do 5. mája a zároveň po ich „zakúpení“ vám aj naďalej vo vašej knižnici ostanú. Zatiaľ je však otázne, či sa spoločnosť Sony rozhodla pokračovať v tejto iniciatíve a ponúknuť hry aj po 5. máji, budeme si však musieť počkať a presvedčiť sa sami.

Tieto hry však nie sú samo o sebe jediné „free“, vďaka PS Plus členstvu môžete získať aj ďalšie tituly akými sú napríklad Dirt Rally 2.0 alebo 4 pokračovanie Uncharted, A Thief’s End taktiež do UŽ spomínaného dátumu.

Spoločnosť ďalej uvádza, že vyčlenila 10 miliónov dolárov na podporu nezávislých vývojárov, ktorý v tomto obdob čelia finančným ťažkostiam. Viac informácii o tomto fonde a financiách ponúkne až v budúcnosti.

Zdroj: GameSpot

Zaujímavý článok
elite squad hra Vďaka Sony "Play At Home" iniciatíve sú hry zadarmo
Hra Elite Squad sa predstavuje novým trailerom