suicide squad xx banner WB Games si zaregistrovalo doménu pre Suicide Squad

WB Games si zaregistrovalo doménu pre Suicide Squad

Zdá sa, že sa konečne dočkáme nových hier od DC. Spoločnosť WB Games si totiž podľa posledných informácií registrovala domény pre Suicide Squad a Gotham Knights. Informácie sa objavili na stránke ResetEra, kde na ne upozornil používateľ DriftingOrbit.

Prvá registrovaná adresa je vskutku jasná, ide o suicidesquadgame.com, zatiaľ čo druhá je o niečo dlhšia – suicidesquadkillthejusticeleague.com. Momentálne adresy neukazujú žiadny obsah avšak pomocou WHOIS sa dá jednoducho zistiť, kto za týmito doménami stojí. Ide o spoločnosť MarkMonitor, rovnakú spoločnosť, ktorá stojí za adresou WBgames.com.

Je tu však ešte adresa pre druhú hru a tú nájdeme na gothamknightsgame.com. Všetky adresy boli zaregistrované minulý týždeň. Fanúšikovia veria tomu, že Suicide Squad bude hra od štúdia Rocksteady, zatiaľ čo Gotham Knights by mohol byť projekt od WB Montreal.

Na prípadné odhalenie si však ešte budeme musieť počkať. Dobrou správou je, že WB Games budú súčasťou DC Fandome eventu, ktorý sa bude konať v auguste. Práve tam by sme sa mohli dozvedieť ďalšie informácie.

Zdroj: ResetEra


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
batman arkham hra WB Games si zaregistrovalo doménu pre Suicide Squad
Microsoft by rád kúpil hernú divíziu Warner Bros