world of tanks World of Tanks dostane svoj Battle Pass

World of Tanks dostane svoj Battle Pass

11.  marec 2020 Po prvý krát v historii World of Tanks prichádza do hry Battle Pass. Nejde len o krátkodobý event, ale dlhotrvajúcu novinku, ktorá vo World of Tanks pevne zakotví. Po úvodnej troj-mesačnej akcii sa tak v hre objaví ďalšia napínavá sezóna. Úvodný Battle Pass začne 12. marca a potrvá až do 10. júna 2020, čo dáva hráčov šancu tešiť sa na vzrušujúce odmeny a nové doplnky v hre.

„Nový Battle Pass zmení spôsob, akým si hráči užívajú World of Tanks. Umožní im to dosiahnuť na skvelé odmeny jednoduchým hraním hry,“ vysvetľuje riaditeľ vydávateľstva Word of Tanks. „Táto udalosť bude taktiež jednou zo série sezón – nezabudnite tak začať hrať a zarábať tieto postupové body!“

Počet získaných bodov závisí na vašom umiestnení v záverečnom tímovom hodnotení vojny podľa získaných skúseností. Taktiež pokiaľ váš tím prehral alebo skončil v remíze, stále dostanete body postupu. Pre vytvorenie skutočného pocitu úspechu pre hráčov zahrňuje progresívny systém Battle Pass dve výzvy: hlavnú a elitnú. Hlavná ponúka 45 fázií, elitná až rovných 100. Akonáhle hráč prejde prvých 45 úrovní, postupuje do elitnej časti.

Pri hraní s hrozivým tankom Super Conqueror získate o 3 body viac, pokiaľ sa umiestnite medzi 3. najlepšími hráčmi svojho tímu podľa získaných ZK a to aj bez ohľadu na jeho výhru či prehru.

Pokiaľ sa do vojny pustíte v mocnom stroji Objekt 277, máte možnosť získať o 1 bod viac než ostatné tanky, pokiaľ sa vo vyhodnotení vojny dostanete medzi 10 najlepších hráčov vášho tímu podľa získaných ZK.

Každý tank ma bodový limit, ktorý môžete dosiahnuť. Čím vyššia je úroveň tanku, tým vyšší je aj tento limit. Po jeho dosiahnutí môžete vo vozidle stále hrať, ale nebudete s ním už môcť naďalej získavať ďalšie body postupu. Pokiaľ v ich zbieraní budete chcieť pokračovať, bude potrebné zvoliť si iný tank.

Tí, ktorí dosiahnu 45. fázu hlavného postupu, dostanú exkluzívne 3D stzl vylepšenia pre jedno zo svojich dvoch špecíalnych vozidiel (Super Conqueror alebo Objekt 277) a velitelia s dostatkom XP, aby sa naučili tri ďalšie skúsenosti. Aby si hráči mohli užiť Battle Pass vo World of Tanks, musia mať po ruke vozidlo VI triedy (alebo vyššie).

Viac detailov nájdete v nasledujúcom videu

Pokiaľ neviete, ako tento Battle Pass funguje, viac si môžete pozrieť aj v tomto informatívnom videu

Tešíte sa z tejto novinky? My určite áno.

Zaujímavý článok
xbox games showcase World of Tanks dostane svoj Battle Pass
Xbox tento mesiac predstaví nálož exkluzivít