xbox games showcase Xbox tento mesiac predstaví nálož exkluzivít

Xbox tento mesiac predstaví nálož exkluzivít

Dlhoočakávaný event pod názvom Xbox games Showcase už konečne má svoj dátum konania. Oznámil to Microsoft prostredníctvom sociálnych sietí. Fanúšikovia sa na túto prezentáciu hier tešili v podstate odkedy bola ohlásená, čo bolo ešte v máji.

Games Showcase sa bude konať 23. 7. o 18. hodine nášho času, takže si to môžete poznačiť do svojich kalendárov. Sledovať prezentáciu budeme môcť na všetkých klasických kanáloch ako Twitch, alebo YouTube.

Ešte predtým, než začne samotná šou, bude Geoff Keighley moderovať takzvanú pre-show, ktorá bude súčasťou Summer Game Fest. O čom však Xbox games Showcase je? Ako už názov napovedá na, prezentácia bude o hrách. Nie však o všetkých, bude sa hovoriť výhradne o hrách, ktoré vyvíja Microsoft, respektíve niektoré z jeho štúdií. Inými slovami pôjde o exkluzivity.

Uvidíme teda hlavne hry, ktoré vyjdu na Series X a PC, prípadne aj na Xbox One.

Zdroj: Twitter


Zaujalo ťa to? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých noviniek, recenzií a dokonca vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže. Ak stále cítiš, že chceš urobiť viac, môžeš našu prácu podporiť inou formou.

Zaujímavý článok
gta online exkluzivne odmeny Xbox tento mesiac predstaví nálož exkluzivít
GTA Online dostane exkluzívny obsah pre next-gen konzoly a PC