stalker 2 1 Zverejnený prvý obrázok z hry Stalker 2

Zverejnený prvý obrázok z hry Stalker 2

Posledná úprava:

Je to už vyše jednej dekády, čo štúdio GSC Game World vydalo populárnu hru Stalker: Call of Pripyat a skoro rovnako dlho, čo bola oznámená hra Stalker 2. Krátko na to sa však odložila na poličku a už sme o nej nepočuli.

Minulý rok nám však štúdio konečne ponúklo aspoň základnú informáciu, že na hre sa opäť pracuje. Detaily, ktoré nasledovali potom sa dajú prirovnať k obdobiu, keď žiadne neboli. Dnešným dňom však konečne máme aspoň niečo, na čo sa dá pozrieť. Úplne prvý obrázok zo Stalkera 2.

stalker2 prvy obrazok Zverejnený prvý obrázok z hry Stalker 2

Môžeme vidieť akúsi bažinu, staré, hrdzavé autá a anomáliu. Áno, určite sa pozeráme na Stalker 2. Keď však štúdio oznámilo, že opäť rozbehlo práce na tejto hre, tvrdilo, že ide o úplne inú hru, než bola tá zrušená z roku 2012. Spojili dokopy svoje najlepšie nápady, ktoré mali a s ich pomocou teraz vzniká niečo veľké.

Čo vieme je to, že hra bude využívať Unreal Engine. Rovnako tak môžeme očakávať podporu módov a zatiaľ najambicióznejšiu hru od štúdia, keďže sami ju tak nazvali v jednom zo svojich príspevkov na Facebooku.

Žiadne slovo o dátume vydania zatiaľ nepadlo, ale keďže dnešným dňom máme iba jeden jediný obrázok, môžeme očakávať, že tak skoro to nebude.

Zdroj: PCGamer

Zaujímavý článok
fortnite captain america Zverejnený prvý obrázok z hry Stalker 2
Fornite uvítalo Kapitána Ameriku